Previous
Next
Previous
Next

Informacja dla Jubilatów

14590520_1171010486297393_170851620575811607_nUprzejmie informujemy, że pary małżeńskie z terenu Miasta i Gminy Pilzno obchodzące w 2016 roku Jubileusz 50-ciu i więcej lat pożycia małżeńskiego, a wyrażające zainteresowanie otrzymaniem medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie” proszone są o osobiste zgłoszenie się jednego ze współmałżonków lub członka najbliższej rodziny z dowodem osobistym do Urzędu Stanu Cywilnego w Pilźnie w terminie do 10 listopada 2016 r. pok. nr 10.
 
źródło;UG Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.