Previous
Next
Previous
Next

Już dziś rusza Nowenna do bł. Karoliny!

plkat_nowennaW ramach przygotowań do przypadającej w przyszłym roku 30. rocznicy beatyfikacji bł. Karoliny Kózkówny, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej wychodzi z propozycją włączenia się w 9-miesięczną Nowennę do tej niezwykłej błogosławionej.
– Chcemy przez 9 miesięcy modlić się wspólnie o określonej porze do bł. Karoliny i prosić ją o wstawiennictwo w naszych codziennych sprawach. Pragniemy zanieść do naszej Patronki intencje, które nosimy w naszych sercach. Można je będzie również umieszczać na naszej stronie w komentarzach do kolejnych tekstów Nowenny – mówią Organizatorzy.
Nowenna ta oparta będzie o metodę Lectio Divina. Każdego 10. dnia miesiąca Organizatorzy będą udostępniać na swojej stronie (www.ksm.diecezja.tarnow.pl) kolejne teksty Nowenny, które zawierają fragment Ewangelii, rozważania, modlitwę, oraz myśl do refleksji. Nowenna będzie trwała od 18 października do 10 czerwca.  W tym czasie powstanie KSIĘGA, będąca wotum wdzięczności za opiekę oraz liczne łaski i cuda wypraszane za wstawiennictwem bł. Karoliny, w której zapisane będą owoce tej niezwykłej Nowenny. Księga zostanie ofiarowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej w dniu 30 – lecia beatyfikacji bł. Karoliny w Zabawie. Patronat nad wydarzeniem objął Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej
w Tarnowie oraz Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie.
Zarząd KSM DT

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.