Previous
Next
Previous
Next

Rodzić po dębicku – jak wspominacie pobyt na dębickiej porodówce?

baby-408262_960_720„Swoje pierwsze dziecko urodziłam w 2004 roku, czyli już ponad 12 lat temu – wspomina mama Kamila, ucznia jednej z podstawówek. Słyszałam różne opinie o dębickim szpitalu i zastanawiałam się gdzie urodzić. Przed narodzinami razem z mężem chodziliśmy do szkoły rodzenia , która działała w szpitalu i w jakiś tam sposób przyzwyczajałam się do myśli, że urodzę  w Dębicy”. Chociaż wątpliwości miałam do samego końca, ale los sprawił niespodziankę. Kamil urodził się trzy tygodnie przed planowanym terminem, więc do szpitala udaliśmy się w ekspresowym tempie i nie było już czasu myśleć o tym czy wybierać Tarnów czy Rzeszów. Najszybciej jak się dało przyjechaliśmy do Dębicy.  Sam poród odbywał się w sali do porodów rodzinnych, był przy mnie mąż i wszystko przebiegło bez problemów. Do szpitala trafiła o 7.00 rano a o 15.00 już cieszyliśmy się pięknym zdrowym synem. Drugiego syna też urodziłam w Dębicy, też był przy mnie mąż, ale rodziłam już na tej ogólnej sali który podzielony był na takie boksy. Tu też wszystko przebiegło bez kłopotów”
To relacja jednej z tysięcy kobiet, która zdecydowała się urodzić w dębickim szpitalu. A wy jak wspominacie narodziny swoich dzieci? prosimy o Wasze wypowiedzi w komentarzach na profilu FB.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.