Previous
Next
Previous
Next

Ciągle na sygnale

firefighter-484541_1920Weekend ma to do siebie , że zawsze coś się dzieje. Tak samo mogą myśleć strażacy z naszego powiatu. Od piątku interweniowali 11- krotnie . W ostatni dzień września interwencje dotyczyły między innymi pożaru stodoły w Górze Motycznej oraz dwóch wypadków drogowych w Brzeźnicy i Głowaczowej. Sobota zdecydowanie nie była spokojnym dniem. 4 wypadki dały strażakom zajęcie . Usunięcie skutków kolizji w Pustkowie Osiedlu, zabezpieczenie drogi na DK94 koło Pilzna , gdzie ranna została 1 osoba oraz dwa wyjazdy w Dębicy , jeden na ulice Budzisz , gdzie ranny został rowerzysta , a drugi na ul. Cmentarną , gdzie w wyniku zdarzenia rany odniósł pieszy. Jakby tego było mało , na strażaków czekało w Łękach Dolnych powalone na drogę drzewo oraz kilka gniazd owadów do usunięcia w Dębicy oraz Górze Motycznej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.