Previous
Next
Previous
Next

Liczba użytkowników darmowego Internetu w Dębicy wciąż rośnie

hotspot statystykaOd kwietnia bieżącego roku mieszkańcy Dębicy mogą korzystać z bezpłatnego internetu miejskiego wdrożonego przez Urząd Miejski we współpracy z firmą Multimedia Polska.  W ciągu ostatnich 3 miesięcy z tej usługi skorzystało blisko 10 tysięcy osób.
Dostępny w 8 lokalizacjach na terenie miasta bezpłatny Internet z każdym miesiącem od uruchomienia zyskiwał nowych użytkowników.  „Dzięki współpracy z Multimedia Polska na terenie naszego miasta działa 8 Hotspotów DębicaWifiFree. Pomysł z ich uruchomieniem jak się okazało był bardzo dobry ponieważ w ciągu 3 ostatnich miesięcy skorzystało z niego  już blisko 10 tysięcy użytkowników” – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.
Lokalizacja hotspotów w Dębicy:
•    Urząd Miejski, ul. Ratuszowa 2
•    Rynek
•    MOSiR Hala basenu (trybuny), ul. Piłsudskiego 19
•    MOSiR Hala lodowiska (trybuny), ul. Piłsudskiego 19
•    Park Jordanowski, ul. Strumskiego 3
•    MOK Kosmos, ul. Ignacego Lisa 3
•    MOK Śnieżka, ul. Bojanowskiego 18
•    MOK Mors, ul. Sportowa 28
Każdy użytkownik może korzystać z internetu w wyżej wymienionych punktach przez dwie godziny na dobę.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.