Previous
Next
Previous
Next

Na ul. Kościuszki nadal utrudnienia

IMG_0075Według wstępnych planów do dzisiaj (7 października) miały trwać utrudnienia na ulicy Kościuszki w okolicy wiaduktu kolejowego. Od 19 września w godz. od 17.00 do 5.00 rano ulica Kościuszki jest nieprzejezdna w związku z trwającymi tam pracami remontowymi prowadzonymi przez PKP.  Od dzisiaj do 23 października jak informował przedstawiciel Powiatowego Zarządu Dróg ul. Kościuszki od skrzyżowania z ul. Głowackiego miała być zamknięta dopiero o godz. 20.00. Niestety tuż po godzinie 17.00 przejazd był już zamknięty i kierowcy, którzy zapędzili się w kierunku wiaduktu musieli zawracać. Na utrudnieniach na ul. Kościuszki niestety nie koniec.
Od 12 października nastąpi całkowite zamknięcie ul. Konarskiego. Kierowcy IMG_0081będą musieli korzystać z objazdów.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.