Previous
Next
Previous
Next

Miejsca noclegowe dla osób bezdomnych

bezdomniW związku  z nadchodzącym okresem jesienno-zimowym i niskimi temperaturami stanowiącymi zagrożenie dla zdrowia i życia osób bezdomnych  apelujemy do mieszkańców miasta o zwrócenie uwagi na osoby pozbawione miejsca zamieszkania, bezdomne, starsze i  samotne. Osoby bezdomne mogą skorzystać z miejsc noclegowych w placówkach na terenie Dębicy i Województwa Podkarpackiego.
Potrzebujący mogą znaleźć pomoc pod następującymi adresami :
Schroniska przyjmujące mężczyzn:
– Dębica, ul. Słoneczna 1, tel. 14 670-44-71,
– Rzeszów, ul. Styki 21, tel. 17 852-15-71
– Tarnów, ul. Prostopadła 9a, tel. 0-14 622-39-78,
– Jarosław, ul. Sanowa 11, tel. 16 621-44-76,
– Mielec, ul. Sandomierska 19, tel. 17 586-22-52.
Schroniska dla kobiet:
– Jarosław, ul. Jasna 4, tel. 16 621-35-76,
– Racławówka 132 k. Rzeszowa, tel. 17 862-30-91.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.