Previous
Next
Previous
Next

Milena Radecka odwiedzi uczniów w Brzostku

Milena RadeckaSiatkarka, wielokrotna reprezentantka Polski i brązowa medalistka Mistrzostw Europy przeprowadzi trening z młodzieżą w Gimnazjum im. Królowej Jadwigi. Przyjazd sportowca jest kolejną nagrodą dla UKS Hercules Brzostek za aktywność w Klubach Sportowych Orange. Do tej pory w ramach programu miasto odwiedził Artur SiÛdmiak oraz Tomasz Jankowski. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 20 października br.
To będzie moje drugie spotkanie z młodymi sportowcami z UKS Hercules Brzostek. Pierwszy raz trenowaliśmy razem podczas piątych Regionalnych Rozgrywek Klubów Sportowych Orange, gdzie klub zajął pierwsze miejsce. Bardzo się cieszę, że będę miała okazję poznać więcej osób zaangażowanych w działania klubu. To ważne, że młodzi sportowcy mogą liczyć na tak duże wsparcie w Brzostku – powiedziała Milena Radecka, ambasadorka programu Kluby Sportowe Orange.
Spotkanie jest nagrodą za realizację wyzwania „Milena Radecka w Twoim Klubie! Jak to rozegrasz?”. Zadanie polegało na zaproponowaniu kreatywnego planu siatkarskiego treningu. Mógł je wykonać każdy ze 100 klubów objętych programem. Relacja nagrana przez młodych sportowców z UKS Hercules Brzostek spodobała się Milenie najbardziej.
Udział w projekcie dał naszym uczniom szansę uczestniczenia w rywalizacji z innymi klubami, co niewątpliwie ma wpływ na poszerzenie ich sportowych horyzontów. Kluby Sportowe Orange to najlepszy projekt z jakim się dotychczas spotkaliśmy. Uwierzyliśmy, że nawet najmniejszy klub ma szansę coś osiągnąć. Dzięki wygrywanym wyzwaniom odwiedzili nas prawdziwi mistrzowie – Artur Siódmiak i Tomasz Jankowski. Młodzież jest pod ogromnym wrażeniem, bo nie zobaczyli dumnych gwiazd sportu, ale miłe i sympatyczne osoby, które potrafiły zmotywować innych do pracy, udzielić cennych wskazówek i rad. Teraz z niecierpliwością czekamy na Milenę Radecką – powiedziała Magdalena Machaj, opiekunka UKS Hercules Brzostek.
Spotkanie z Mileną Radecką odbędzie się 20 października br. od 9:30 w hali sportowej Gimnazjum im. Królowej Jadwigi, ul. M. N. Mysłowskiego

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.