Previous
Next
Previous
Next

Terminal płatniczy w Urzędzie Gminy Dębica

terminalPragniemy poinformować że od poniedziałku tj. 3 października 2016 r. w kasie Urzędzie Gminy Dębica uruchomiono terminal płatniczy, za pomocą którego można dokonywać płatności kartą płatniczej.  Gmina Dębica została wybrana do udziału w pilotażowym projekcie uruchomienia płatności bezgotówkowych w Urzędach realizowanym przez Ministerstwo Rozowoju. Agentem rozliczeniowym, który obsługuje Urząd jest First Data Polska. Pilot będzie trwał do 31 grudnia 2016 r. W terminalach POS akceptowane są płatności z wykorzystaniem kart płatniczych w technologii tradycyjnej (tzw. stykowej) oraz zbliżeniowej (tzw. bezstykowej / contactless)

 
Ministerstwo Rozwoju, chce umożliwić urzędom przyjmowanie płatności bezgotówkowych. Obecnie tylko ok. 10 proc. jednostek samorządu terytorialnego oferuje obywatelom taką funkcjonalność, mimo że obrót bezgotówkowy staje się coraz bardziej powszechny.
Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w urzędzie jest jednym z oczekiwań nowoczesnego społeczeństwa. Rozpoczęcie przyjmowania np. podatków i opłat w formie bezgotówkowej przekłada się na pozytywne postrzeganie urzędów, jako innowacyjnych i przyjaznych mieszkańcom. Najważniejsze korzyści dla samorządów z wprowadzenia płatności bezgotówkowych to:
·         wygoda klientów,
·         sprawniejsza obsługa przez urzędników, ale również usprawnienie prac całego urzędu,
·         mniejsze koszty i oszczędność czasu,
·         bezpieczeństwo transakcji.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.