Previous
Next
Previous
Next

„Mini Mundialito” klas I – III SP w Brzeźnicy

21269592323 października 2016r. w naszej szkole upłynął pod znakiem aktywności fizycznej, która doskonale wpisała się w akcję „Europejski Tydzień Sportu Szkolnego”. Rozegrano I halowe mistrzostwa klas I-III SP w piłce nożnej halowej pn.”Mini Mundialito”. Gwarno na sali zrobiło się już od samego rana, gdzie młodzi sportowcy nie mogli doczekać się na rozpoczęcie rozgrywek. Punktualnie o godz.9.00. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonała dyrektor  ZS w Brzeźnicy Stanisława Piłat. Podczas ceremonii zaprezentowały się wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej pod flagami państw, które wcześniej wybrały. Po uroczystym przemarszu przystąpiono do rozgrywek. Emocji na parkiecie nie brakowało, a uśmiech tych, którzy zwyciężali w meczach i łzy tych z gorszymi wynikami doskonale oddawały nastroje jakie towarzyszyły imprezie. Ostatni pokazowy mecz turnieju został rozegrany pomiędzy reprezentacją złożoną z przedstawicieli wszystkich klas, a paniami wychowawczyniami. Był to niewątpliwie najzabawniejszy mecz turnieju. Nikt nie był tego dnia przegrany, na każdą reprezentację czekał wspaniały puchar. Wszyscy doskonale się bawili, a następna edycja turnieju już za rok…
Klasa I – Portugalia /op. Małgorzata Siwula/
Klasa II”a” – Francja /op. Mirosława Jurik/
Klasa II”b” – Niemcy /op. Karolina Wyzina/
Klasa III”a” – Polska /op. Aleksandra Bakota/
Klasa III”b” – Hiszpania /op. Bożena Skiba/
Sędzia zawodów: nauczyciel wf-u Jarosław Kulig
źródło;Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.