Previous
Next
Previous
Next

Na fundamentach wiary – sesja popularno naukowa i otwarcie wystawy

plakat13 października w Urzędzie Miejskim w Dębicy  oraz w budynku Muzeum Regionalnego w Dębicy odbędą się: sesja popularno naukowa  „Na fundamentach wiary. Kościół Katolicki ziemi dębickiej na przestrzeni wieków” oraz otwarcie wystawy „Na fundamentach wiary”. Sesja odbędzie się pod honorowym patronatem ks.  Biskupa  Tarnowskiego Andrzeja Jeża. Na uroczystość zapraszają burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i dyrektor Muzeum Regionalnego w Dębicy Jacek Dymitrowski.
Program uroczystości:
Godz. 11.00
– sesja wykładowa ( sala sesyjna Urzędu Miejskiego) – prelegenci: S. dr Agnieszka Skrzypek, ks. dr Grzegorz Baran, ks. Sebastian Musiał , ks. Paweł Nowak
– prezentacja książki Siostry Agnieszki Skrzypek „Służebniczki dębickie w diecezji tarnowskiej  w latach 1891-1989”
Godz. 13.00
Otwarcie wystawy „Na fundamentach wiary. Kościół Katolicki ziemi dębickiej na przestrzeni wieków” (Muzeum Regionalne w Dębicy)
Organizatorzy wydarzenia : Muzeum Regionalne w Dębicy, Parafia  Św. Jadwigi w Dębicy, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP w Dębicy, Muzeum Regionalne w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.