Previous
Next
Previous
Next

Rozwija się akcja zbierania makulatury w Dębicy – powstanie kolejna studnia w Afryce

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZainicjowana kilkanaście dni temu akcja zbierania makulatury w Dębicy nabiera rozpędu.  Kontener zlokalizowany przy kościele w Dębicy – Latoszynie już zapełnił się do połowy i dzwonią kolejne osoby czy mogą przynieść makulaturę.
„Do akcji na dniach mają się włączyć szkoły. Wsparcie naszej akcji mamy ze strony burmistrza Mariusza Szewczyka, jego zastępcy Wojciecha Iwasieczko oraz Ireneusza Kozaka, dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty. Informacja o akcji dzisiaj powinna już trafić do szkół i przedszkoli na terenie miasta” – mówi Katarzyna Rostowska – Machnik, współorganizatorka akcji w Dębicy, radna miejska.
Chęć ustawienia kontenera zgłosił także m.in. ks. proboszcz z parafii z Gumnisk, ale jak informują organizatorzy na razie nie ma wolnego kontenera i trzeba poczekać na jego dostarczenie. Odbiorem makulatury z dębickiej zbiórki zajmuje się firma Hamburger z Rzeszowa.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.