Previous
Next
Previous
Next

OSP BIELOWY CHARYTATYWNIE DLA DRUHA ŁUKASZA.

bielowyW sobotę jednostka brała udział w „Ratownicy dla Strażaka”. Na ulicy Legionów (plac cyrkowy) w Krośnie zgłosiło się 103 wozów bojowych z powiatów jasielskiego, krośnieńskiego i jednostka OSP Bielowy wraz z OSP Chotowa z powiatu Dębickiego,oraz Pogotowie Ratunkowe, Pomoc Drogowa, GOPR Bieszczady,załoga Cellfast Balloon. Podczas kwesty zbierano pieniądze do puszek na leczenie chorego Łukasza – druha z OSP Kopytowo w sumie ponad 13 tyś zł
Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, m.in. zlot samochodów pożarniczych i innych służb mundurowych, próby świetlno-dźwiękowe, pokazy sprzętu strażackiego, ratownictwa drogowego, prasowania samochodów. O godzinie 19:00 odbył się przejazd kolumny samochodów ratowniczych drogami Krosna, Świerzowej Polskiej, Zręcina, Żeglec, aż pod remizę OSP Kopytowa, w której Łukasz jest strażakiem.

Źródło: OSP Bielowy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.