Previous
Next
Previous
Next

Kierowca zginął na autostradzie

PolicjaPolicjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na autostradzie A4 w powiecie dębickim. Kierowca vw passata uderzył w naczepę samochodu ciężarowego. Kierujący passatem zginął na miejscu.

Do wypadku doszło około godz. 6.30 na wysokości Woli Wielkiej w okolicach węzła Dębica Zachód. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu ciężarowego prawdopodobnie wpadł w poślizg, i w naczepę pojazdu, którą zarzuciło na sąsiedni pas, uderzył volkswagen passat. Kierujący volkswagenem w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu wypadku. Przez około trzy godziny zablokowany był jeden z pasów autostrady w kierunku Rzeszowa.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.