Previous
Next
Previous
Next

Blisko 400 osób na Tikkurila Lododisco

14876231_1176257042457880_1368417660_oOgromnym zainteresowaniem cieszyła się pierwsza w tym sezonie impreza na dębickim lodowisku Tikkurila Lododisco. Na tafli doskonale bawiło się blisko 400 osób – zarówno dorosłych jak i dzieci, chociaż tych ostatnich było zdecydowanie najwięcej. Dorośli, którzy nie jeździli na łyżwach mocno kibicowali młodemu pokoleniu śmigającemu po tafi. Wszystkim obecnym kibicował także burmistrz Mariusz Szewczyk i dyrektor MOSiR Marta Pawełko- Tokarz. W imprezie której doskonałą oprawę muzyczną zapewniła Formacja Muzyczna Tobi uczestniczyli także goście z innych miast. Uczestnicy chwalili bardzo dobrą organizację imprezy i pełny profesjonalizm w tym zakresie.

„Po podliczeniu ilości osób które przeszły przez kasę okazało się, że w imprezie wzięło udział blisko 400 osób 🙂” – poinformował tuż przed godziną 23.00 w wiadomości na FB do redakcji ziemi dębickiej,  Konrad Makowiecki z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który wspólnie z Tikkurila Polska byli współorganizatorami imprezy.

P.S. Podziękowania za zdjęcia i info z pierwszej ręki dla Kingi i Tobiego:)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.