Previous
Next
Previous
Next

Uwielbiajmy Go ze Świętymi – modlitewne czuwanie w Dębicy

14882362_1269566253063751_7846767362893145466_oUwielbiajmy Go ze Świętymi – pod takim hasłem wczoraj wieczorem w kościele klasztornym przy ul. Krakowskiej w Dębicy odbyło się Modlitewne Czuwanie Młodych w którym wzięlo udział blisko 200 osób. Czuwanie i Eucharystię które rozpoczęły się o g. 21.00 poprzedził koncert ewangelizacyjny w wykonaiu zespołu „Bethesda” z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
 
zdjęcie: ŚDM Dębica – profil FB
Więcej zdjęć na profilu FB ŚDM Dębica
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.