Previous
Next
Previous
Next

Puchar pozostał w Pilźnie

puchar-pozostal-w-pilznieDrużyna Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Pilźnie zwyciężyła w V Turnieju Szkół Rzemieślniczych Polski Południowej w Halowej Piłce Nożnej. W hali przy pilźnieńskim gimnazjum rywalizowano o Puchar Prezesa Izby Rzemieślniczej w Tarnowie. Rywalami zespołu RZSZ Pilzno byli uczniowie placówek z Krynicy, Limanowej, Tarnowa, Zakopanego, Gorlic i Nowego Sącza.
Dodajmy, że reprezentanci naszej gminy już po raz trzeci zdobyli puchar. Klasyfikacja końcowa tegorocznego turnieju:
I miejsce – Pilzno
II miejsce – Zakopane
III miejsce – Limanowa
IV miejsce – Tarnów
V miejsce – Nowy Sącz
VI miejsce – Gorlice
VII miejsce – Krynica-Zdrój
VIII miejsce – Kraków
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.