Previous
Next
Previous
Next

Tikkurila FLUO LODODISCO już 28 października

discolodowiskoBurmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy oraz wyłączny sponsor oprawy imprezy Tikkurila Polska S.A. zapraszają 28 października br. na miejskie lodowisko na pierwszą z serii tematycznych imprez na lodzie – FLUO LODODISCO. Impreza rozpocznie się o godz. 18:30 i potrwa do 21.30. W tym dniu wstęp na lodowisko w czasie zabawy: 6 zł normalny, 3 zł ulgowy (70 minut) .
Kolejne odsłony wydarzenia:
25 listopada 2016– ANDRZEJKOWE LODODISCO
20 stycznia 2017 – KARNAWAŁ NA LODZIE
14 lutego 2017 – WALENTYNKI NA ŁYŻWACH

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.