Previous
Next
Previous
Next

Trenowali z Mileną Radecką w Brzostku

Milena Radecka w Brzostku 10Wielokrotna reprezentantka Polski w piłce siatkowej przeprowadziła trening z zawodnikami z UKS Hercules Brzostek. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie i nauczyciele Gimnazjum im. KrÛlowej Jadwigi, burmistrz gminy wraz z radnymi, rodzice oraz młodzież z okolicznych szkÛł. To kolejna wizyta sportowca zrealizowana w ramach programu Kluby Sportowe Orange.
Trening z Panią Mileną było realizacją marzeń klubowiczÛw. Oni dalej żyją tym wydarzeniem i są zmotywowani do sięgania po kolejne sukcesy. To rÛwnież pozytywny impuls dla wszystkich w naszym mieście. Pojawiają się zupełnie nowe pomysły i pewność, że skoro udało się zorganizować takie wizyty uda się zrobić wiele innych pożytecznych rzeczy – powiedziała Magdalena Machaj, opiekunka UKS Hercules Brzostek.
Na spotkaniu, ktÛre odbyło się w czwartek – 20 października – w hali sportowej Gimnazjum im. KrÛlowej Jadwigi pojawili się zawodnicy UKS Hercules Brzostek, uczniowie i nauczycie z miejscowych szkÛł, rodzice, burmistrz gminy Brzostek Wojciech Staniszewski i radni. Milena Radecka odpowiadało na pytania gości oraz przeprowadziła trening z młodzieżą z klubu. Wszyscy mieli możliwość otrzymać autograf siatkarki oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Odwiedziny w takich klubach jak UKS Hercules są dowodem na to, że nie jest ważne czy pochodzisz z małej wsi, miasteczka czy z dużego miasta. W sporcie i nauce chodzi głÛwnie o motywację. A tego w Brzostku nie brakuje! Jestem przekonana, że przy takim podejściu już niedługo usłyszymy o gwiazdach wywodzących się właśnie stąd – powiedziała Milena Radecka, ambasadorka programu Kluby Sportowe Orange.
Spotkanie z Mileną Radecką było nagrodą specjalną dla klubu za realizację wyzwania w ramach programu Kluby Sportowe Orange.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.