Previous
Next
Previous
Next

Tikkurila szkoli studentów ASP w Krakowie

 
Bez tytułuMarka Tikkurila organizuje zajęcia dla studentów Wydziału Architektury Wnętrz w ramach współpracy z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Pierwszym etapem jest część teoretyczna w formie prezentacji, kolejnym zajęcia warsztatowe, na których studenci poznają farby w praktyce. Z częścią teoretyczną studenci ASP będą mogli zapoznać się 18 października br., zajęcia praktyczne natomiast przewidziane zostały na grudzień. Podobny cykl szkoleń Tikkurila prowadzi również na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W planach jest też podobna współpraca z kolejną uczelnią w Polsce.
 
Zależy nam na tym, by wspierać przyszłych architektów już na początku ich zawodowej ścieżki, dlatego jeszcze podczas ich studiów dzielimy się z nimi ekspercką wiedzą i wypracowanymi przez lata doświadczeniami. Dzięki współpracy Tikkurila z ASP studenci mogą przekonać się, jak cennym narzędziem mogą stać się farby w ich codziennej pracy, pozwalając na wykreowanie we wnętrzach atrakcyjnych, a przy tym nieoczywistych stylizacji – mówi Ryszard Frycowski, Kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila.
 
Bez tytułu1Celem zajęć z Tikkurila jest dostarczenie studentom wartościowych informacji, dzięki którym w przyszłej pracy będą potrafili dobrać odpowiednią farbę do danego wnętrza. Podczas seminarium studenci dowiedzą się więcej na temat chemicznych właściwości produktów wykorzystywanych do malowania pomieszczeń oraz przydatnych w projektowaniu wnętrz narzędzi. Jest to również okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami czy technikami dekoracyjnymi, które pozwolą stworzyć oryginalne aranżacje. Wiedzę teoretyczną będzie zaś można sprawdzić w praktyce podczas warsztatów prowadzonych pod okiem doświadczonych ekspertów.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.