Previous
Next
Previous
Next

Tomasz Jankowski odwiedzi uczniów w Brzostku

Tomasz Jankowski 3Wieloletni kapitan koszykarskiej reprezentacji Polski przeprowadzi trening z młodzieżą w Gimnazjum im. Królowej Jadwigi. Spotkanie jest nagrodą dla młodych sportowców z UKS Hercules Brzostek, za najlepszą realizację wyzwania w ramach programu Kluby Sportowe Orange. Wizyta odbędzie się we wtorek, 11 października br.
 To spotkanie będzie nie tylko pokazem sportowych umiejętności – wspólny trening to jedna z atrakcji. Chcemy przede wszystkim zachęcić uczniów, rodziców, nauczycieli oraz lokalne władze do jak najczęstszych wspólnych działań. Sport uczy współpracy, a my właśnie poprzez takie spotkania chcemy pokazać, że warto się integrować i osiągać wspólnie wyznaczone cele. Zapraszam wszystkich zainteresowanych na rozmowę o sporcie oraz do kibicowania i wspierania dzieci i młodzieży podczas treningu – powiedział Tomasz Jankowski, ambasador programu Kluby Sportowe Orange.
Spotkanie odbędzie się 11 października br. od godziny 9:30 w hali sportowej Gimnazjum im. Królowej Jadwigi, ul. M. N. Mysłowskiego 11. Odwiedziny sportowca są nagrodą za zaangażowanie, jakim wykazali się młodzi sportowcy oraz trenerzy z UKS Hercules Brzostek biorąc udział w wyzwaniu, które mogły podjąć drużyny zrzeszone w programie Kluby Sportowe Orange. Spośród 100 klubów objętych programem, sześć zasłużyło na to szczególne wyróżnienie.
To nie pierwsza wizyta znanego sportowca, którą udało się wywalczyć klubowi. Już 20 października Brzostek odwiedzi siatkarka Milena Radecka. W ramach programu Kluby Sportowe Orange miejscowości odwiedził już były piłkarz ręczny – Artur Siódmiak.
Cieszę się, że moje kolejne klubowe spotkanie odbędzie się w tak mocno nakręconym na sport klubie. Warto wspomnieć, że miesiąc temu klub zwyciężył w piątych Regionalnych Rozgrywkach Klubów Sportowych Orange – dodał Tomasz Jankowski.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.