Previous
Next
Previous
Next

O, choinka!

Choinka na Rynku w Jaśle(1)Ho, ho, ho ! – już niedługo zawoła Święty Mikołaj i, jak co roku, hojnie obdaruje dzieci na jasielskim rynku. Masz szansę na to, żeby to właśnie Twoja choinka stworzyła w naszym mieście niezapomniany świąteczny klimat, wzbudzała zachwyt dzieci, a dorosłym przypominała o tym, co najważniejsze.
Dlatego, jeśli nie mieszkasz w Hollywood ani w Honolulu, ale w Jaśle lub okolicach, nie chowaj swojej choinki, nie chomikuj jej w ogródku, ale skontaktuj się z Urzędem Miasta w Jaśle i zgłoś choinkową gotowość (R. Marek tel. 13 448 63 42 lub 608 206 672).
To nie żadne hocki-klocki, ale poważna sprawa, bo załatwienie niezbędnych formalności wymaga nieco czasu. Za to wycinkę i transport zorganizujemy sami.
Prosimy o zgłaszanie choinek spełniających następujące kryteria: wysokość 8-14 metrów, żywozielonych, dobrze rozgałęzionych i o prostym pniu.
 
źródło;UMJ

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.