Previous
Next
Previous
Next

Trwa termomodernizacja „Trójki”

IMG_0200Trwa termomodernizacja budynku głównego Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Kraszewskiego w Dębicy. W ramach prac w dwupiętrowym budynku o powierzchni ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych wykonywane jest  docieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie ścian klatki schodowej, docieplenie stropodachu, docieplenie stropu zewnętrznego nad łącznikiem, docieplenie dachu nad klatką schodową. Wymianie ulegnie stolarka okienna i drzwiowa, nastąpi demontaż i montaż instalacji odgromowej, wymiana instalacji, przewodów i grzejników systemu c.o. i c.w.u, a także docieplenie fundamentów, remont pokrycia dachowego oraz budowa wiaty na odpady.
W dalszym etapie zostanie poddany termomodernizacji budynek nauczania początkowego Sp 3 znajdujący się za budynkiem głównym. Tutaj również wykonane zostaną prace  polegające na dociepleniu ścian zewnętrznych, dociepleniu stropodachu, dociepleniu stropu zewnętrznego nad przybudówką, demontaż i montaż instalacji odgromowej, wymiana stolarki drzwiowej, likwidacja luksferów i montaż doświetli w stropie oraz kompleksowej wymianie instalacji, przewodów i grzejników systemu c.o., docieplenie fundamentów a także montaż budek lęgowych dla ptaków oraz przebudowa kominów wentylacyjnych. Koszt termomodernizacji wyniesie ponad 1 milion złotych.W dalszym planie jest także wykonanie przewiązki łączącej budynek główny z budynkiem nauczania początkowego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.