Previous
Next
Previous
Next

Uwaga wypadek na autostradzie A-4

policjaTrzy samochody zderzyły się w Świlczy. Kierujący renaultem zmieniając pas uderzył w volvo, które zderzyło się z jadącym w przeciwnym kierunku citroenem. Trzy osoby zostały ranne. Na tym odcinku drogi ruch odbywa się dwoma pasami jezdni po jednym w obu kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 10.

Do wypadku doszło około godz. 6.30 w Świlczy. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący renaultem jadąc w kierunku Trzciany podczas zmiany pasa ruchu nie udzielił pierwszeństwa kierującemu volvo, doprowadzając do zderzenia samochodów. Siłą uderzenia volvo zostało wytrącone z toru jazdy, wjechało na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyło się z citroenem. W wyniku wypadku ranny został 58-letni kierujący renaultem i dwie pasażerki volvo. 40-letni kierowca volvo i 32-letni kierowca citroena nie doznali poważniejszych obrażeń. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.
Na tym odcinku drogi ruch odbywa się dwoma pasami jezdni, po jednym w obu kierunkach. Policjanci na miejscu pracują nad zabezpieczeniem śladów i przywróceniem płynności ruchu.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.