Previous
Next
Previous
Next

Uczniowie z ZS w Nagawczynie na Małopolskiej Nocy Naukowców w Krakowie

DSC0611351 uczennic i uczniów Publicznego Gimnazjum w Nagawczynie pod opieką pani Magdaleny Lis, pani Alicji Mazur i pani Joanny Siewierskiej wzięło udział w Małopolskiej Nocy Naukowców w Krakowie. To już kolejna edycja tego popularnego projektu organizowanego przez małopolskie uczelnie, szkoły średnie, szpitale  i liczne instytucje, w którym biorą udział niezliczone rzesze dzieci i młodzieży z całej południowej Polski.  Program  obejmował wykłady, warsztaty i pokazy o różnej tematyce, które odbywały się w laboratoriach, aulach i salach wykładowych krakowskich uczelni. Uczniowie uczestniczyli w pokazach fizycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim,  chemicznych na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz pokazach największego w Polsce wahadła Foucoulta w Kościele św. Piotra i Pawła na ul. Grodzkiej. Wyjazd intensywny i męczący, ale  świetna atmosfera i przepiękna aura krakowskich uczelni oraz Starego Miasta sprawiły, że  gimnazjaliści nie chcieli wracać do domu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.