Previous
Next
Previous
Next

VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia z ZS w Nagawczynie

DSC06003Już po raz drugi ZS w Nagawczynie włączył się w akcję związaną z Dniem Tabliczki Mnożenia. W czwartek wykonano dekoracje, przygotowano plakietki egzaminatora i eksperta. Uczniowie sami przygotowali zadania dla swoich grup, których skład wcześniej ustalili. W piątek 30 września od wczesnych godzin porannych w szkole i w jej okolicach pojawiły się patrole egzaminatorów tabliczki mnożenia. Byli nimi uczniowie kl. IV i VI, którzy wcześniej przeszli weryfikację. Sprawdzono czy znają tabliczkę mnożenia. To była akcja „mały pyta dużego”. Młodsi mogli w tym dniu pytać starszych kolegów, nauczycieli, rodziców. Wielu rodziców z obawy przed wpadką nie chciało poddać się egzaminowi. Byli też tacy, którzy odważyli się i w nagrodę otrzymali plakietkę JESTEM EKSPERTEM TABLICZKI MNOŻENIA. Grupa uczniów była też egzaminować w pobliskich sklepach. Trzeba przyznać, że wszystkie ekspedientki poradziły sobie świetnie z zadaniami z tabliczki. Również klienci sklepów w większości z dużym zaciekawieniem przystąpili do pytania. Było przy tym wiele radości. Do egzaminu przystąpiło 158 osób i wszystkie zdały egzamin.  Koordynatorem i opiekunem akcji była nauczycielka matematyki pani Anna Kubisztal.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.