Previous
Next
Previous
Next

UKH Dębica kontra Niedźwiadki Sanok

hokejMinihokeiści UKH Dębica zmierzyli się z Niedźwiadkami Sanok, rywalizacja najmłodszych odbywa się jednocześnie na dwóch boiskach utworzonych w poprzek lodowiska. Oba spotkania były bardzo zacięte i wyrównane. Z jednej strony zwyciężyli hokeiści UKH Dębica natomiast po drugiej stronie tafli lepsi okazali się przyjezdni. Według regulaminu PZHL w rozgrywkach Minihokeja nie prowadzi się tabel i klasyfikacji ogólnej zespołów.
Źródło: UKH Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.