Previous
Next
Previous
Next

Akcja dla Domu Dziecka „Hanka”

14585273_10211408973410192_1283852313_nWolontariusze z Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy organizują zbiórkę dla podopiecznych Domu Dziecka „Hanka”. Zbierane będą artykuły szkolne, chemiczne oraz słodycze. Akcja potrwa do 20 października. Każdy chętny może włączyć się do akcji. Wolontariusze będą artykuły szkolne (zeszyty, kredki, długopisy, itp.), chemiczne (szczoteczki, szampony, mydła, pasty, itp.) oraz słodycze (cukierki, batoniki, czekolady, ciastka, itp.). Akcja prowadzona będzie do 20 października 2016r. Wymienione rzeczy można składać w sali nr 11 lub 17 do opiekunów szkolnego wolontariatu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.