Previous
Next
Previous
Next

Warszawska Gala SKO

85713414014 października w Filharmonii Narodowej w Warszawie odbyło się spotkanie najlepszych opiekunów SKO z całej Polski. W uroczystej Gali Finałowej uczestniczyli także Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oraz przedstawiciele PKO Banku Polskiego na czele z Wiceprezesem Zarządu Janem Emerykiem Rościszewskim i Dyrektor Biura Młodego Klienta Małgorzatą Kocoń.
W gronie najlepszych znalazły się  opiekunki Szkolnej Kasy Oszczędności w Nagawczynie Irena Wośko oraz Szkolnej Kasy Oszczędności w Zawadzie Antonina Sypel. Uroczystość prowadzona była przez znanego prezentera i dziennikarza sportowego Macieja Kurzajewskiego, który także należał do SKO. W czasie bankietu odbyło się spotkanie integracyjne wszystkich nagrodzonych i zaproszonych gości, podczas którego wzajemnie wymieniano swoje doświadczenia.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.