Previous
Next
Previous
Next

Wizyta uczniów z MG nr 1 w dębickim Ratuszu

DSC02643Ilu radnych liczy dębicka Rada Miejska, jak funkcjonuje samorząd, kto odpowiada za działanie poszczególnych wydziałów ? O te zagadnienia między innymi pytali goszczący 20 października w Urzędzie Miejskim w Dębicy uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy.
Uczniowie z dębickiej „Jedynki” pod opieką swojej wychowawczyni Agnieszki Jakubowskiej – Cetnar odwiedzili Urząd Miejski w ramach lekcji historii i wiedzy o społeczeństwie. Młodzi ludzie mieli okazję usłyszeć historię powstania dębickiego ratusza, zasiąść w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w której obradują miejscy rajcy i usłyszeć o burmistrzach miasta Dębicy, którzy na przestrzeni ostatnich 100 lat kierowali miastem. Wizyta była również okazją do spotkania z burmistrzem Dębicy Mariuszem Szewczykiem i sekretarzem miasta Wiolettą Hadowską oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia z gospodarzem miasta.
Źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.