Previous
Next
Previous
Next

Wyniki konkursu: Światło-Kamera-Akcja-Pasja

IMG_0686Komisja Konkursowa powołana do oceny filmów zgłoszonych na konkurs pn. „Światło – Kamera – Akcja – Pasja”, po zapoznaniu się z wszystkimi pracami przygotowanymi przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego, zdecydowała o przyznaniu następujących nagród.
1 miejsce: film przygotowany przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy
w składzie: Kornelia Nykiel, Gabriela Jasypów, Monika Gromadzka wraz z grupą reżyserską: Jakub Wadas, Natalia Wiśniowska, Maja Hofma, Agnieszka Miąso, Klaudia Wieczorek, Sylwia Wierzycka, Beata Pijar, Karolina Pijar, Klaudia Wójcik, Klaudia Żmuda, Żaneta Kipias, Katarzyna Wójtowicz, Celina Krasoń, Aleksandra Such, Judyta Kosińska, Ewelina Bieszczad, Aleksandra Szczerbińska, Jolanta Widak.
Komisja Konkursowa doceniła scenariusz, w którym z pasją i twórczością przekazano potencjał oraz wiedzę i zainteresowania służące rozwojowi, stanowiące inwestycję w przyszłość zawodową.
Film w pełni wpisuje się zatem w założenia regulaminu konkursowego określonego w tytule
i haśle przewodnim: Światło – Kamera – Akcja – Pasja.
Komisja postanowiła również wyróżnić:
Gabrielę Kazak i Martynę Ciszek – uczennice Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy
oraz Daniela Machmudowa, Kamila Mikę, Mateusza Biesia – uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy.
Komisja wyróżniła uczniów za przekazaną pasję i twórczość za pomocą dźwięku i obrazu.
Konkurs został zorganizowany przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy oraz Katolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy.
Patronat honorowy nad konferencją objął starosta dębicki Andrzej Reguła.
Źródło: Kana Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.