Previous
Next
Previous
Next

Harcerze zawiesili budki dla nietoperzy

nieto77. Drużyna Harcerska „Czarne Orły ”z Parkosza  zaprosiła na wycieczkę do lasu znanego eksperta przyrody ornitologa Mirosława Więcka. Gość w ciekawy i przystępny spsób opowiadał w jaki sposób rozpoznaje się lasy, drzewa, ptaki, grzyby. Przybyliżył też metody rozpoznawania kierunków geograficznych.
Uczestnicy wycieczki poznali zwyczaje i tajemnice nietoperzy, a także różne ciekawostki z ich życia. To dla latających ssaków, harcerze zawiesili budki lęgowe oraz umówili się z przyrodnikiem na sprawdzian za rok, na ile nietoperze skorzystały z gościnności.
– Uczniowie Zespołu Szkół w Parkoszu  dziękują Mirosławowi Więckowi za to, że mogli razem z nim przeżyć fascynujące spotkanie i bezcenną lekcję przyrody, którą zapamiętają na długo – podkreśla dyrektor szkoły Halina Włodarska.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.