Previous
Next
Previous
Next

Wyniki Super Oes Brzostek

1480AK Stomil wykorzystał chyba ostatni piękny weekend jesieni i w dniu 2 października zorganizował Super Oes Brzostek 2016 – 3 rundę Pucharu AK Stomil. Na starcie koło Domu Ludowego w Gorzejowej pojawiło się 37 załóg. Trasa była wąska, kręta i mocno pod górę. Po naprawie nawierzchni zostało sporo drobnych kamyczków, które utrudniały ocenę przyczepności dla zawodników i były przyczyną paru ciekawych ratowań. Mimo to wszystkie przejazdy odbyły się bardzo sprawnie, a z miejsc na podium cieszyli się:
klasa HS
1. Jan Biegoń / Stanisław Dziedzic – Toyota MR2
klasa 1
1. Wojciech Marciniec / Marcin Marciniec – Fiat 126p
klasa 2
1. Krzysztof Przybyło / Karolina Kisała – Suzuki Swift
2. Dominik Przywara / Kinga Cesarz – Fiat Cinquecento
3. Mariusz Panek / Dariusz Panek – Fiat Cinquecento
klasa 3
1. Jarosław Wełna / Kamil Turek – Citroen Saxo
2. Przemysław Pomprowicz / Mateusz Matelowski – Honda Civic
3. Jan Pięta / Sławomir Mędrygał – FSO Polonez
klasa 4
1. Wojciech Kędzior / Mateusz Trznadel – Renault Clio
2. Grzegorz Olszewski / Marta Olszewska – Opel Astra GSi
3. Łukasz Krasowski / Karol Krupa – Renault Clio
klasa 5
1. Krzysztof Czoch / Szymon Potoczek – Subaru Impreza
Dziekujemy Burmistrzowi Miasta Brzostek Panu Wojciechowi Staniszewskiemu oraz Sołtys Gorzejowej Pani Edycie Krzewińskiej za udostępnienie swoich terenów i infrastruktury. Dziękujemy Komendantowi OSP Brzostek Panu Danielowi Wójcikowi. Dziękujemy sponsorom: Cheeloo, Akton – Meble na wymiar, Automobiles, Rotinger oraz Omega Pilzno. Na końcu dziękujemy wszystkim, którzy organizowali i zabezpieczali trasę. Zapraszamy na ostatnią rundę Pucharu, która odbędzie się w okolicach Wielopola Skrzyńskiego 6 listopada.
Fotoreportaż można zobaczyć pod tym linkiem http://www.akstomil.pl/gallerydisplay.php?id=89

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.