Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na autostradzie A4. Zginął kierowca passata – zdjęcia

IMG_593012 października 2016 roku ok. godz. 6.30 doszło do wypadku na autostradzie A 4 w Woli Wielkiej. Samochód Volkswagen Passat najechał na  naczepę samochodu ciężarowego. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł kierowca Passata. Ruch na nitce autostrady w kierunku z Tarnowa do Rzeszowa był zablokowany.
źródło: KPP Straży Pożarnej w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.