Previous
Next
Previous
Next

Dwie oferty na remont drogi

pilznoDwie firmy złożyły oferty w przetargu na remont drogi gminnej „Berdechów” w Słotowej. Inwestycję zrealizuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Mielcu bądź Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. z Dębicy. Zgodnie z warunkami przetargu, wyłoniony wykonawca ma zakończyć remont do 16 grudnia.
Inwestycja będzie kosztować ok. 200 tys. złotych. Gmina Pilzno pozyskała na ten cel dofinansowanie z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wysokość dotacji przekazanej w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych wyniesie maksymalnie 175 tys. zł (jednak nie więcej niż 80 proc. wartości zadania).
źródło;UG Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.