Previous
Next
Previous
Next

XXV nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dębicy

debica14 października 2016 r. o godz. 15. 30 w sali 51 Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2 odbędzie się XXV nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dębicy.
Porządek obrad :
I. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
II. Przyjęcie porządku obrad
III. Podjęcie uchwał w sprawie:
1. Upoważnienia do zaciągnięcia zobowiązania finansowego na realizację zadania pn. „Przebudowa byłego hotelu robotniczego przy ul. Kwiatkowskiego z przeznaczeniem na mieszkania socjalne”.
2. Zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasta Dębica”.
3. Wyrażenia zgody na dokonanie darowizny nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica na rzecz Skarbu Państwa.
4. Wyrażenia zgody na przystąpienie do realizacji Projektu pn. „Ograniczenie niskiej emisji w Dębicko – Ropczyckim Obszarze Funkcjonalnym poprzez zakup nowoczesnych autobusów oraz poprawę infrastruktury drogowej związanej z obsługą transportu drogowego”.
5. Sprzedaży nieruchomości położonej przy ulicy Mościckiego w Dębicy stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica.
6. Sprzedaży nieruchomości położonej przy ulicy Krótkiej w Dębicy stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica.
7. Sprzedaży nieruchomości położonej przy ulicy Akademickiej w Dębicy stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica.
8. Sprzedaży części nieruchomości położonej przy skrzyżowaniu ulic Piekarskiej i Kościuszki w Dębicy stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica.
9. Odpłatnego nabycia na rzecz Gminy Miasta Dębica działek nr 1352/3 i 1351/5 położonych w obrębie 5 jednostki ewidencyjnej miasta Dębica stanowiących własność osób fizycznych.
10. Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Miasta Dębica.
11. Przyznania odznaczenia „Zasłużony dla Miasta Dębica”.
12. Przyznania odznaczenia „Zasłużony dla Miasta Dębica”.
13. Przyznania odznaczenia „Zasłużony dla Miasta Dębica”.
14. Przyznania odznaczenia „Honorowy Obywatel Miasta Dębicy”.
IV. Zamknięcie sesji.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.