Previous
Next
Previous
Next

Po raz pierwszy żeglarstwo w naszej Szkole

WP_20160916_008W dniach 16 – 18 września bieżącego roku siedmioro uczniów naszej szkoły pod  opieką M. Kramarza wzięło udział w  imprezie środowiskowej pn. „Zarażamy żeglarstwem dzieci niepełnosprawne z województwa podkarpackiego” organizatorem tego przedsięwzięcia było  Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „ISKIERKA” w Kolbuszowej Dolnej, polegającej na organizacji na Jeziorze Solińskim imprezy żeglarskiej w ramach której uczestnicy pod okiem wykwalifikowanej kadry osób żeglowały na  łodziach kabinowych, po różnych zakątkach Jeziora Solińskiego.
W trakcie imprezy uczestnicy mieli zagwarantowane:

  • dwa noclegi i pełne wyżywienie w Pensjonacie Szeptucha Polańczyk w Polańczyku
  • możliwość nabywania umiejętności żeglarskich, żeglując na łodziach kabinowych po Jeziorze Solińskim pod nadzorem doświadczonych sterników (osób posiadających uprawnienia żeglarskie)
  • opiekę ratowniczą podczas imprezy
  • różnorodne zajęcia mające na celu integrację środowiska dzieci niepełnosprawnych
  • wieczorem ognisko i pieczenie kiełbaski oraz śpiewanie szant.

Pogoda była fantastyczna słoneczko połączone z wiatrem co dawało nam możliwości żeglowania po przepięknym jeziorze .
zredagował;Marek Kramarz
WP_20160916_002 WP_20160917_003

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.