Previous
Next
Previous
Next

Zbiórka nakrętek dla Oliwki w Jaźwinach

DSCF6714Uczniowie z Zespołu Szkół z Jaźwin wzięli udział w  zbiórce nakrętek dla 2-letniej Oliwki z Podlesia, która potrzebuje specjalistycznego wózka.  Akcja zmobilizowała do pomocy całą szkołę. Efekt końcowy jest wprost zadziwiający, jak na tak małą liczbę uczniów. Podobne inicjatywy uczą młodzież wsparcia i chęci niesienia pomocy. Wielkie brawa za godną postawę i zaangażowanie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.