Previous
Next
Previous
Next

Ziemia Dębicka – Dziękujemy, że jesteście z nami!

ziemia-statystykiJak już kilka razy pisaliśmy niespecjalnie znamy się na Facebooku, niemniej jednak cyferki które są dostępne nam jako administratorom niezmiennie nas fascynują. W ciągu minionych 28 dni posty zamieszczone na naszym portalu dotarły do 146 864 osób wynika z zestawienia, które zamieszczamy w załączniku. To znacznie więcej niż wynosi liczba mieszkańców powiatu dębickiego, co oznacza, że odwiedza nas liczna dębicka Polonia z UE oraz  Stanów Zjednoczonych oraz goście spoza naszego regionu. W tym czasie liczba polubień strony wzrosła o 137 i zbliża się do 3 tys. Ponad 100 tysięcy osób aktywnie zareagowało na posty umieszczone na naszym profilu. A ponad 11 tys. osób obejrzało filmiki zamieszczone na Ziemi. Niezmienna jest proporcja naszych sympatyków ze względu na płeć- 63 % to kobiety, 37 to panowie.  Największa grupa osób lubiących Ziemię Dębicka mieści się w przedziale wiekowym 24-44 lat.
„Nie wszyscy was lubią, ale prawie wszyscy Was oglądają” – to słowa jednego z naszych Czytelników, który kilka dni temu zadzwonił  do naszej redakcji i przekazał nam kilka uwag co, jego zdaniem, należałoby  zmienić jeszcze na stronie, która tak naprawdę wciąż się rozwija . Cóż możemy powiedzieć? Przede wszystkim – DZIĘKUJEMY! I zapraszamy do „Ziemi Dębickiej”. Zawsze jesteście tu mile widzianymi gośćmi.
Pozdrawiamy
Ziemia Dębicka

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.