Previous
Next
Previous
Next

Usunęli ponad 55 ton azbestu

firefighters-756828_960_720Dzięki przeprowadzonej przez Urząd Miejski w Dębicy, Wydział Infrastruktury Miejskiej akcji z terenu miasta udało się usunąć ponad 55 ton wyrobów zawierających azbest. Trwająca od początku 2016 roku akcja pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica” była współfinansowana z funduszy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Obie instytucje na wsparcie tego projektu przeznaczyły ponad 20 tysięcy złotych. Całość realizacji zadania kosztowała 33 tysiące złotych. W ramach tego zadania miał miejsce demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.