Previous
Next
Previous
Next

Zmiana zamknięcia ul. Kościuszki, zamknięcie skrzyżowania ul. Głowackiego, ul. Staszica i ul. Konarskiego

14699656_10211495123643894_720576393_oW dniu 13 października 2016 r. (czwartek) o godzinie 8:00 nastąpi całkowite zamknięcie skrzyżowania ul. Głowackiego, ul. Konarskiego i ul. Staszica w Dębicy wraz z zamknięciem przejazdu kolejowego. Przewidywany okres przebudowy skrzyżowania – do końca roku 2016. W związku z koniecznością wykonania dodatkowych prac związanych z remontem wiaduktu kolejowego nad ul. Kościuszki oraz zamknięcia powyższego skrzyżowania zmianie ulegnie termin oraz godziny czasowego zamknięcia ul. Kościuszki tj. od godziny 20:00 do godziny 5:00 w terminie do końca października 2016 r.
Źródło: Zarząd Dróg Powiatowych

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.