Previous
Next
Previous
Next

17 grudnia odbędzie się Dzień Skupienia dla Samorządowców

ratuszPodobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku z inicjatywy Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża 17 grudnia w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy odbędzie się Adwentowy Dzień Skupienia dla Samorządowców Diecezji Tarnowskiej.

W tym dniu jak pisze w liście do samorządowców bp Andrzej Jeż podczas spotkania „będziemy chcieli podjąć refleksję nad ostatnią encykliką papieża Franciszka zatytułowaną „Laudato si” w całości poświęconą szeroko rozumianej trosce człowieka o wielkie dzieło stworzenia . Będzie to również dobra okazja do zaprezentowania, choćby w wielkim skrócie inicjatyw ekologicznych związanych z naszym regionem”.
Program Dnia Skupienia:
10.00 Msza święta pod przewodnictwem ks. infułata Adama Kokoszki
11.15 Prelekcja na temat: Kryzys ekologiczny kryzysem wiary w człowieka. Rozważania na kanwie encykliki „Laudato si”
11.45 – Region i ekologia + prezentacja i dyskusja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.