Previous
Next
Previous
Next

Nicola na mistrzostwach świata

nicola-na-mistrzostwach-swiata
Nicola Gąsior wystąpiła w tanecznych mistrzostwach świata IDO, które odbyły się w niemieckiej Riesie. Uczennica klasy III Zespołu Szkół w Lipinach reprezentowała dębicką Szkołę Tańca i Ruchu Soul Dance. Siedmioosobowa grupa zajęła wysokie 8. miejsce, będąc o krok od wielkiego finału. W kategorii grup dziecięcych show dance sklasyfikowano 25 formacji, m.in. z: Niemiec, Włoch, Rosji, Kanady czy Słowacji.
Show dance łączy różne style taneczne. Nie brakuje też elementów akrobatycznych.
Źródło: UM Pilzno
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.