Previous
Next
Previous
Next

33 mandaty dla pseudokibiców na meczu Igloopol Dębica – Czarni Jasło

logopolicjiW sobotę 29 października, podczas meczu piłki nożnej pomiędzy Igloopolem Dębica a drużyną Czarni Jasło doszło do zbiorowego zakłócenia porządku publicznego. Policjanci ukarali mandatami 33 pseudokibiców.

Na sobotni mecz z Jasła przyjechała grupa około 50 osób. Podczas trwającego już spotkania, kibice gości wyłamali kratę oddzielającą ich od innych miłośników futbolu. Zamaskowani w kominiarkach i kapturach jasielscy chuligani ruszyli do konfrontacji z kibicami lokalnej drużyny. Wezwani na teren obiektu policjanci szybko odizolowali zwaśnione strony. Do końca spotkania policjanci objęli krewkich kibiców prewencyjnym nadzorem. Po zakończonym meczu autokar z Jasła został skierowany na parking Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Tam policjanci wylegitymowali 52-osoby. Funkcjonariusze w związku ze zbiorowym zakłóceniem porządku publicznego ukarali 500 złotowymi mandatami 33 pseudokibiców. Wobec pozostałych skierowane będą wnioski o ukaranie do sądu. Podczas przeprowadzonej interwencji policjanci zabezpieczyli niezgodne z obowiazującymi przepisami race świetlne.

Postępowania prowadzić będzie Komenda Powiatowa Policji w Dębicy

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.