Previous
Next
Previous
Next

Lata ’70 – niepublikowane dotychczas zdjęcia z pochodów 1 majowych w Pustkowie i Dębicy

416829_346888452019175_756518258_nPisaliśmy kilkanaście dni temu o odkrywanym przez Ewę Król z Pustkowa archiwum fotograficznym jej ojca Aleksandra Króla (zobacz artykuł). Córka na bieżąco skanuje pozostawione przesz tatę kolejne z ponad 300 klisz z widokami Pustkowa, Dębicy i Pilzna.

Większość zdjęć to zdjęcia rodzinne, z różnych uroczystości ślubów, chrzcin, komunii, wycieczek, ale są także perełki pokazujące Dębicę, Pustków i Pilzno oraz  ludzi w tych miejscowościach podczas świąt państwowych i innych uroczystości publicznych. Dzisiaj prezentujemy po raz pierwszy zdjęcia z pochodów 1 majowych w latach ’70 w Pustkowie i Dębicy. Może ktoś się na nich rozpozna ?

Archiwa Ewy Król z pewnością skrywają jeszcze bardzo wiele interesujących fotografii. Będziemy Państwa informować na bieżąco gdy odnajdą się”perełki” ukazujące Dębicę i okoliczne miejscowości w latach 60′, 70′ i 80′ XX wieku.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.