Previous
Next
Previous
Next

Europejskie Centrum Pamięci i Pojednania zaprasza na cykl wykładów otwartych zatytułowanych „Spotkania z Historią”.

ecpipWykłady skierowane są nie tylko do uczniów, ale wszystkich zainteresowanych. Podczas „Spotkań z Historią”, które odbywać się będą co kwartał, poruszone zostaną różnorodne tematy związane z historią naszego regionu.
Najbliższy wykład zaplanowany jest na koniec listopada br.
O polityce Sowietów wobec ludności polskiej w latach 1944-1946 na przykładzie wydarzeń w Mokrem opowiadał będzie Tomasz Czapla, historyk i kustosz Muzeum Regionalnego w Dębicy. Pan Tomasz jest również autorem książki „Pamiętnik z Mokrego. Wiejskie obrazy minionego wieku.”
Wykład ten odbędzie się 25 listopada o godzinie 17:00, w sali konferencyjnej Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w Pustkowie Osiedlu. W spotkaniu wziąć udział może każdy. Wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.