Previous
Next
Previous
Next

Program „Kolor z klasą” Śnieżki w Szkole Muzycznej w Dębicy – FILM

IMG_0778– Kolor towarzyszy nam w różnej postaci każdego dnia, ma również ścisły związek z muzyką, która podobnie jak on, miewa różne odcienie. Zależność ta oparta jest na emocjach. Melodie o szybszym tempie kojarzą się z ciepłymi i jasnymi barwami, natomiast te bardziej melancholijne oraz wolne z chłodnymi. Ten związek staraliśmy się przedstawić, kolorując pomieszczenia w Państwowej Szkole Muzycznej w Dębicy” – mówiła podczas prezentacji projektu „Kolor z klasą”  Anna Szymaszek, Specjalista ds. PR Produktowego w Fabryce Farb i Lakierów Śnieżka SA.

„Kolor z klasą” to autorska inicjatywa Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA, która polega na odmalowywaniu ścian korytarzy lub sal lekcyjnych w placówkach szkolnych, za pomocą Śnieżki Satynowej, pierwszej satynowej farby na rynku, wyprodukowanej przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii Teflon® surface protector. Dzięki tej wyjątkowej formule tworzy ona niezwykle trwałe powłoki, które pozwalają na zachowanie idealnego wyglądu i koloru przez długi czas.

Akcja „Kolor z klasą” wykorzystuje ponadto nowe technologie w zakresie rozszerzonej rzeczywistości. Dla dębickiej szkoły muzycznej stworzona została specjalna aplikacja, która umożliwia zapoznanie się z epokami i ich twórcami muzycznymi. Jest ona odzwierciedleniem innowacyjnego podejścia w kwestiach produktowych – Śnieżka Satynowa to najwyższej jakości farba, która sprawdza się w każdej sytuacji. Aplikację VR przygotowała Agencja AdMedia, a uczniom dębickiej Szkoły Muzycznej zaprezentował ją Konrad Pondo.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.