Previous
Next
Previous
Next

Hokejowy „Złoty Krążek”

14925530_612899322226101_8686746267577249623_nSezon hokejowy uznajemy za otwarty! Nie dość, że najmłodsi członkowie Uczniowskiego Klubu Hokejowego już od paru tygodni toczą boje zarówno na miejscu jak i na meczach wyjazdowych, w najbliższą sobotę 10 listopada 2016 r., godz. 18:00 i niedzielę 11 listopada 2016 r. godz. 11:00 dołączy do nich dębicka drużyna z I ligi  stając w lodowych szrankach z zawodnikami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu, to w międzyczasie udało się wystartować z kolejną edycją projektu „Złoty Krążek” nad którą patronat objął burmistrz Dębicy – Mariusz Szewczyk.

Przypominamy, że „Złoty Krążek- edycja 2016” to program skierowany do uczniów szkół podstawowych z naszego regionu. Akcja ma na celu aktywizację ruchową dzieci, rozpowszechnianie jazdy na łyżwach, naukę poprzez współzawodnictwo i rywalizację sportową. W minioną środę tj. 9 listopada 2016 r. na dębickim lodowisku do konkursu przystąpiło 60 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5! W kolejnych etapach dołączą dzieci z pozostałych szkół.
Oczywiście „Złoty Krążek”, by jeszcze bardziej zachęcić i zmobilizować najmłodszą młodzież do uczestnictwa odbywa się w formie konkursu, którego zwieńczeniem są nagrody. Na zwycięzców  czekają puchary i dyplomy, zaś zwycięzcy indywidualni otrzymają łyżwy ufundowane dzięki wsparciu jednego ze sponsorów klubu hokejowego – firmy Tikkurila Polska S.A.. która od samego początku mocno wspiera ideę „Złotego Krążka”- za co serdecznie dziękujemy!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.