Previous
Next
Previous
Next

Jubileusz zespołu PASJA

DSC_0141W sobotę 19 listopada 2016r. w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu świętowaliśmy 5-lecie zespołu tanecznego „Pasja”.
Przybyłych gości powitał dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica Marcin Ciszek, następnie kilka słów wstępu wygłosił Przewodniczący Rady Gminy Piotr Żybura w imieniu swoim i obecnego na sali wójta Stanisława Rokosza. Dziewczynki ze wszystkich grup wiekowych zaprezentowały swoje układy choreograficzne. Mieliśmy także okazję oglądnąć prezentacje filmów i zdjęć z występów dziewczynek od początku istnienia zespołu. Po występach okolicznościowe dyplomy oraz pamiątkowe zdjęcia wręczył członkiniom zespołu dyrektor CKiB Marcin Ciszek, począwszy od tancerek które są związane z zespołem „Pasja” od początku jego istnienia, a są to: Julka Piotrowska, Natalia Marchewka, Gabrysia Nędza, Gabrysia Machnica, Wiktoria Pasierb, Kaja Stanoch, Nadia Żuber. Kwiaty oraz podziękowania z rąk dyrektora otrzymała także choreograf zespołu Anna Pietruszewska-Sarama. Po występach i części oficjalnej dla dzieci przygotowano atrakcja w postaci poczęstunku i zabaw animowanych, które zostały poprowadzone przez Studio Fama.
DSC_0058
Gratulujemy tancerkom i choreografowi sukcesów i życzymy kolejnych w przyszłości.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.