Previous
Next
Previous
Next

Konkurs „Wolontariusz Roku 2016 Powiatu Dębickiego” – można zgłaszać kandydatów

uwierz w siebieStowarzyszenie „Uwierz w siebie” w ramach realizowanego projektu „Wolontarystyczny zawrót głowy” , finansowanego ze środków funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2016, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej organizuje konkurs „Wolontariusz Roku 2016 Powiatu Dębickiego”. Celem konkursu jest m.in. promocja wolontariatu dębickiego w mieście i regionie, wskazanie różnych form pracy wolontarystycznej, podziękowania wolontariuszom za ich pracę i zaangażowanie w działalność na rzecz środowiska lokalnego.
Nominowani do konkursu mogą być wolontariusze, którzy w okresie od listopada 2015r. do listopada 2016r., w sposób szczególny zasłużyli się w pracy wolontarystycznej na rzecz społeczności lokalnej. Kapituła spośród zgłoszonych kandydatur wyłoni po jednym laureacie w kategoriach:

1. „Wolontariusz Roku 2016 Powiatu Dębickiego”:
a. uczeń szkoły podstawowej,
b. uczeń gimnazjum,
c. uczeń szkoły ponadgimnazjalnej,
2. „Wolontariusz Roku 2016 Powiatu Dębickiego”:
a. osoba pełnoletnia, z wyłączeniem w/w osób.

O wynikach konkursu zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie. 4 grudnia odbędzie się „Gala Wolontariatu” na której poznamy lauretaów.
Formularz zgłoszeniowy dostępny wraz z Regulaminem konkursu na stronie www.uwierzwsiebie.pl
Zgłoszenia (tj. Formularz zgłoszeniowy) należy przesłać na adres e-mail: info@uwierzwsiebie.pl, (zeskanować podpisy) lub pocztą na adres Stowarzyszenie „Uwierz w siebie”, ul. Sportowa 24, 39-200 Dębica, lub złożyć osobiście w sekretariacie II Liceum Ogólnokształcącego, czynnym od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 15.00. Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów upływa 25 listopada 2016 r. (piątek) o godz. 15.00. Informacje o konkursie pod nr tel. 698 816 311. Zapraszamy serdecznie do udziału!

Prezes Stowarzyszenia „Uwierz w siebie”
Marta Czekaj

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.